Majutus

Meile on oodatud inimesed, kes soovivad hotelli tasemel majutusteenust, kuid eelistavad privaatset ja looduslikult kaunist kohta. Eelkõige peame pakutava majutuse kvaliteedi all silmas tubade sisustust ja võimalust lisaks n.ö tavalisele ööbimisele viibida ka õues (võimalus grillida, pikniku pidada, ilu- ja liblikaaias aega veeta),  jalutada metsas (mets asub 100m kaugusel), korjata vastavalt hooajale, kas marju või seeni, käia ujumas (ujumiskoht on majutusasutuse juures), tellida sauna koos kaminaruumi kasutamisega. Kõik need eelpoolnimetatud hüved võimaldavad Teil veeta suurepärase lühipuhkuse eemal linnakärast.

2-kohaline kõigi mugavustega tuba – televiisor, 2-kohaline voodi ja wifi. Majutuse hind sisaldab kahte hommikumantlit, hommikusööki ja loodusvaatlusraja külastust iseseisvalt. Pikemaajalisemal üürimisel hind kokkuleppel. Duširuum ja WC on kahel toal ühine. Sisseregistreerimine alates kella 14.00 ja väljaregistreerimine hiljemalt kell 12.00 järgmisel päeval. Kõiki pakutavaid teenuseid ja hindu näed hinnakirjast.

2+1 inimest mahutavas toas on televiisor, külmkapp ning wifi. Majutuse hind sisaldab kahte hommikumantlit, hommikusööki ja loodusvaatlusraja külastust iseseisvalt. Pikemaajalisemal üürimisel hind kokkuleppel. Duširuum ja WC on kahel toal ühine. Sisseregistreerimine alates kella 14.00 ja väljaregistreerimine hiljemalt kell 12.00 järgmisel päeval. Kõiki pakutavaid teenuseid ja hindu näed hinnakirjast.

Võimalus tellida saun (ujumisvõimalus otse saunast) koos kaminaruumiga, mis asuvad tubadega samas hoones. Saunateenus sisaldab kahte tundi sauna ja kaminaruumi kasutust, 2 saunalina, tuld kaminas ning maksab 15€.

Suitsusauna ettetellimine vähemalt 24h enne teenuse tarbimist. Sauna mahub korraga 4 inimest ja kasutusaeg on kuni 4 tundi. Karastamisprotseduure saab teha sauna kõrval olevas tiigis. Teenuse hind sisaldab 2 kasevihta. Lisatasu eest saunalinad. Vt hinnakirja.

Puhkemajas on ööbimisvõimalus kuni 6 inimesele. Majas on kamin, külmutuskapp, mikrolaineahi. Lisatasu eest võimalik tellida samas hoones asuvat sauna. Vt hinnakirja.

Telkimine. Kuni kümne aastased lapsed tasuta. Teenus sisaldab telgikohta, ujumisvõimalust, välikäimla kasutust. Lisatasu eest – lõkkeplats koos puudega, grilli kasutus, saunalinad, piknikukorv. Vaata ka muid teenuseid ja hinnakirja.

Haagissuvilate parkimine. Teenus sisaldab parkla kohta, ujumisvõimalust, välikäimla kasutust. Lisatasu eest – lõkkeplats koos puudega, grilli kasutus, saunalinad, piknikukorv, sauna kasutamine. Vaata ka muid teenuseid ja hinnakirja.